CLAAS ORIGINALi varuosad

Kohandatud tootmine ja tarne.

CLAAS Service & Parts pakub Teile varuosi, mis on valmistatud kvaliteetmaterjalist ja tehtud täpselt CLAASi spetsifikatsioonide järgi. Mida iganes Te vajate.

CLAAS ORIGINALi varuosad

Kohandatud tootmine ja tarne.

CLAAS Service & Parts pakub Teile varuosi, mis on valmistatud kvaliteetmaterjalist ja tehtud täpselt CLAASi spetsifikatsioonide järgi. Mida iganes Te vajate.

CLAAS ORIGINALi varuosad. Kõik klapib.

Varuosad pakuvad enamat kui lihtsalt õigeid mõõtmeid. Kasutame materjale ja tootmismeetodeid, mis on meie masinate töökindluse ning pika kasutusea tagamiseks üliolulised. Osad on valmistatud täpselt CLAASi spetsifikatsioonide järgi ning seejuures on kasutatud tippkvaliteediga materjale ja ennast tõestanud CLAASi oskusteavet. Iga üksik osa sobib optimaalselt Teie masina üldsüsteemiga.

Tehtud Teie masinale.

CLAAS ORIGINALi varuosad on täpsed ja kvaliteetsed CLAASi masinatele mõeldud seeriatooted.

Töökindel.

CLAAS ORIGINALi osade kasutustsükkel on pikem ja nad kaitsevad masinat rikete eest.

Tõhus.

CLAAS ORIGINALi osad on tuntud oma suurepärase ökonoomsuse ja kvaliteedi poolest, mis tasub end ära.


Põllukatsed näitavad erinevust.

ORIGINAL vs. mitteoriginaal

Miks peaksite oma CLAASi masinas kasutama alati CLAAS ORIGINALi osi? Lisaks tõsiasjale, et iga üksik komponent teeb optimaalset koostööd kogu Teie masinasüsteemiga, säästavad CLAAS ORIGINALi osad jätkusuutlikult ka Teie raha. Oleme selle Teie jaoks praktikas üle kontrollinud. Vaadake, milline on erinevus ORIGINALi osade ja mitteoriginaalosade vahel.


Täiuslik kooskõla.

CLAAS ORIGINALi topeltsõrmed

ORIGINALi topeltsõrmed on valmistatud kvaliteetsest, mitmekordselt karastatud valumalmist. Nad tagavad pika kasutusea jooksul nii maksimaalse töökindluse kui ka täiusliku kooskõla CLAASi lõikesüsteemiga. ORIGINALi topeltsõrmedel on palju häid omadusi.


Kvaliteet igas viimases kui pooris.

CLAAS ORIGINALi filtrid

CLAAS ORIGINALi filtrid kaitsevad mootorit saastumise eest, tagavad pika kasutusea ja nad on optimeeritud Teie CLAASi masina jõudluse järgi. Neid filtreid arendatakse pidevalt edasi, et sammu pidada masinate kasvava jõudlusega. ORIGINALi filtreid katsetatakse juba arendusetapi käigus tegelikes saagikoristusoludes ja optimeeritakse konkreetse CLAASi masina järgi.


Hea koostöö.

CLAAS ORIGINALi lõikelatt

CLAAS ORIGINALi universaalsed lõikelatid on tänu spetsiaalsele kattele erakordselt vastupidavad ja kulumise eest ideaalselt kaitstud. Veatult toimiv lõikelatt on eduka saagikoristuse alus.


Sujuv tervik.

CLAAS ORIGINALi ketid

CLAAS ORIGINALi kettide puhul saate sujuvalt töötava koosluse. Optimaalselt kombineeritud kvaliteetkomponendid tagavad parima võimaliku kvaliteedi ja töökindluse. Isegi kõige väiksem kõrvalekalle võiks põhjustada Teie masinale raskeid tagajärgi. CLAAS ORIGINALi kettidel on arvukalt eeliseid.


Teie masina jaoks optimeeritud.

CLAAS ORIGINALi kuullaagrid

CLAAS ORIGINALi kuul- ja rull-laagrid vastavad Teie kõige rangematele nõudmistele. Nad on erakordselt vastupidavad, seda ka kõige raskemates oludes. Need laagrid on konstrueeritud nii, et nad taluvad hõlpsalt ajamiga seotud vibratsiooni, lööke ja tippkoormusi.


Tippkvaliteet.

CLAAS ORIGINALi noad

Nürid noad halvendaksid lõikekvaliteeti ja kasvataksid kütusekulu. CLAAS ORIGINALi noad on saadaval ainult kvaliteetsete ja väga kulumiskindlate ORIGINALi lõikekomponentidena, mis on välja töötatud selleks, et tagada pikem ja vähese kulumisega lõikeperiood. Lõikekomponendid on valmistatud legeeritud tööriistaterasest ja nende kate on ülimalt kulumiskindel.


Tugev ühendus.

CLAAS ORIGINALi rihmad

CLAAS ORIGINALi rihmad on Teie CLAASi masina täiuslik ühenduselement. Olulist rolli mängib siin oskusteave, kuidas eri materjale optimaalselt sobitada. CLAAS ORIGINALi rihmades on kombineeritud tippkvaliteediga kummimaterjale, koortnööre ja kangaid. Rihma struktuur on kohandatud konkreetse CLAASi ajami järgi.


Tugevad ja elastsed.

CLAAS ORIGINALi vedrupiid

CLAAS ORIGINALi vedrupiid tagavad suure jõudluse ja samal ajal edastavad koristatud materjali õrnalt. Nad hoolitsevad pallipressi, kogurkäru, hekseldi, vaaluti ja kaaruti sujuva materjalivoo eest. Aastatepikkuse tootmiskogemuse põhjal on ORIGINALi vedrupiid optimaalselt ühildatud CLAASi üldsüsteemiga.


CLAAS ORIGINALi istmed

CLAAS ORIGINALi istmed

CLAAS ORIGINALi istmetel on tänapäevane disain ja nad on täiuslikult integreeritud CLAASi inimese ja masina liidesesse (‘man-machine interface’ ehk MMI). Ja loomulikult vastavad ORIGINALi istmed kõigile õigusaktide nõuetele. Nad pakuvad ka palju muid eeliseid.