Kui valite „Aktsepteerin“, siis kasutame küpsiseid, mis ei ole tehniliselt vajalikud (ka kolmandate isikute küpsiseid) selleks, et meie veebipakkumised oleks kasutajasõbralikud ning et me saaksime oma teenindust parandada ja veel enam Teie huvide järgi kohandada. Te saate oma nõusoleku igal ajal siin tagasi võtta. Tehniliselt vajalikke küpsiseid kasutame ka juhul, kui Te ei vali „Aktsepteerin“.

Selleks et jälgida Teie kasutajakäitumist, rakendab CLAAS ka Google Analyticsit. Google töötleb Teie kasutusandmeid, et jagada CLAASile anonüümset kasutajakäitumise statistikat. Google kasutab Teie andmeid ka mis tahes otstarbel (nt profiilide moodustamine) ning liidab Teie andmed teiste allikate andmetele. Google säilitab Teie andmeid vajaduse korral väljaspool Euroopa Liitu, näiteks USA-s Google LLC kaudu. Nii Google’il kui ka riigiasutustel on nendele andmetele juurdepääs.  

Lisateabe saamiseks vaadake meie andmekaitseinfot.

Aktsepteerima

Teave CLAASi kohta

CLAAS on 1913. aastal asutatud pereäri ja üks maailma juhtiv põllumajandusmasinate tootja. Ettevõtte peakorter asub Saksamaa Nordrhein-Westfaleni liidumaal Harsewinkeli linnas.

Euroopas on CLAAS teraviljakombainide turu liider. Samuti kuulub ettevõttele globaalne juhtpositsioon teises suures tooterühmas, milleks on liikurhekseldid. CLAAS on ülemaailmne tipptegija ka põllumajandustraktorite ja -presside ning rohumaa koristustehnika alal. Veel hõlmab selle ettevõtte tooteportfell tänapäevast põllumajanduslikku infotehnoloogiat.

CLAAS annab tööd rohkem kui 11 400 inimesele üle kogu maailma ja ettevõtte aruandes esitatud käive oli 2020. majandusaastal 4,04 miljardit eurot.


Baltic Agro Machinery AS


Alates 1997. aastast kuni 2020. alguseni kuulus ettevõte KESKO gruppi ning kandis nime Konekesko Eesti AS. 2020.a. märtsikuus omandas Danish Agro grupp Konekesko aktsiad. Ettevõtte uueks nimeks sai DA Estonian Machinery AS.
2020.a. novembrikuus sai ettevõtte nimeks Baltic Agro Machinery AS.

Ajaloolised faktid:
2000.a. registreeriti Kesko Agro Eesti AS.
2002.a. avas Kesko Agro Eesti müügikeskuse Põrguvälja teel.
2003.a. avati Tartu müügi- ja hoolduskeskus.
2006.a. avati Rakvere müügi- ja hoolduskeskus.
2007.a. avati Mäeküla müügi- ja hoolduskeskus.
2008.a. sai ettevõtte nimeks Konekesko Eesti AS.
2020.a. märtsikuus omandas Danish Agro grupp Konekesko aktsiad. Ettevõtte uueks nimeks sai DA Estonian Machinery AS.
2020.a. novembrikuus sai ettevõtte nimeks Baltic Agro Machinery AS.

Danish Agro Grupp koosneb paljudest põllumajandusettevõtetest Taanis ja välismaal. Neil on ühine eesmärk: aidata tihedas koostöös klientidega kaasa lisaväärtust pakkuvatele lahendustele oma valdkondades. 

Oleme siin turul tegutsenud üle kahekümne aasta ja koos oma klientidega läbi käinud märkimisväärselt pika tee. Usaldusväärsus ja järjepidevus on Konekesko edu alused ning loovad kindlustunde meie koostööpartneritele nii täna kui ka järgmisel kahekümnel aastal.