Kui valite „Aktsepteerin“, siis kasutame küpsiseid, mis ei ole tehniliselt vajalikud (ka kolmandate isikute küpsiseid) selleks, et meie veebipakkumised oleks kasutajasõbralikud ning et me saaksime oma teenindust parandada ja veel enam Teie huvide järgi kohandada. Te saate oma nõusoleku igal ajal siin tagasi võtta. Tehniliselt vajalikke küpsiseid kasutame ka juhul, kui Te ei vali „Aktsepteerin“.

Selleks et jälgida Teie kasutajakäitumist, rakendab CLAAS ka Google Analyticsit. Google töötleb Teie kasutusandmeid, et jagada CLAASile anonüümset kasutajakäitumise statistikat. Google kasutab Teie andmeid ka mis tahes otstarbel (nt profiilide moodustamine) ning liidab Teie andmed teiste allikate andmetele. Google säilitab Teie andmeid vajaduse korral väljaspool Euroopa Liitu, näiteks USA-s Google LLC kaudu. Nii Google’il kui ka riigiasutustel on nendele andmetele juurdepääs.  

Lisateabe saamiseks vaadake meie andmekaitseinfot.

Aktsepteerima

CLAAS Service & Parts

Mida iganes Te vajate.

CLAASi teenindus ei ole anonüümne. Sellele saate alati loota.

CLAAS Service & Parts

Mida iganes Te vajate.

CLAASi teenindus ei ole anonüümne. Sellele saate alati loota.

Teie vajadused on meile olulised.

Alustades Teie põllul olevast CLAASi masinast ja lõpetades kõige väiksema igapäevatöös vajaliku asjaga: selleks et hoolikas külv annaks hea saagi ning kõik Teie ettevõtmises sujuks, peavad paljud väiksed ja suured asjad klappima. Päev päeva ja minut minuti järel ning maksimaalse töökindlusega.

Meil on kõik, mida Teie ettevõte vajab.

Tänu teenuste ja varuosade ulatuslikule valikule oleme igas olukorras valmis Teie nõudmisi täitma.

Me vaatame kaugemale.

Kavandatud hooldus, täppisdiagnostika (sh kaugteenusena), ülimalt hea varuosade kättesaadavus ning praktiline ja personaalne tugi – nende lahendustega annab CLAAS Service & Parts Teile rahuliku tunde, et olete õigesti ja turvaliselt investeerinud.

Me mõtleme ja tegutseme nagu Teie.

Meie selja taga on üleilmne ekspertide tiim, kes mõtleb ja tegutseb Teie ettevõtte huvides, ning ulatuslik CLAAS ORIGINALi osade ja CLAAS FARM PARTSi tootevalik, mis hõlmab kõiki põllumajandustehnika valdkondi. Mida iganes Te vajate.