CLAAS ORIGINALi kulumaterjalid

CLAASi püsiva kvaliteedi heaks.

Valige määrdeaine, võrk, aku, kile, nöör, antifriis ja teised kulumaterjalid, mis sobivad täpselt Teie masinale.

CLAAS ORIGINALi kulumaterjalid

CLAASi püsiva kvaliteedi heaks.

Valige määrdeaine, võrk, aku, kile, nöör, antifriis ja teised kulumaterjalid, mis sobivad täpselt Teie masinale.

CLAAS ORIGINALi kulumaterjalid: täiuslikkus igas detailis.

Kui soovite võtta masinast välja parima, siis on õige määrdeaine kasutamine ülioluline. CLAASi laialdane valik hõlmab tänapäevaseid mootori, käigukasti ja hüdrosüsteemi õlisid ning samuti biomäärdeid ja kütusesäästutooteid. Valikut täiustavad antifriisid ja diislikütuse lisandid. Sama lai on ka meie pallipakkevahendite ja akude sortiment.


Otsustavaks saab kulu ühe palli kohta.

CLAASi pallipakkevahendid

CLAASi võrk, nöör ja kile on põllul järele proovitud ning ökonoomsed. Kõik tooted vastavad CLAASi rangetele kvaliteedinõuetele. Nad läbivad ulatusliku katsetuse, tagavad sujuva töö ning on saanud CLAASi tootespetsialistidelt täieliku heakskiidu. Ka Teie saate neid tõhusaid lahendusi kasutada.


Teie masina töökindluse huvides.

CLAASi määrdeained

Kaitsev ja tõhus: CLAAS ORIGINALi määrdeained vastavad täpselt paljude masinaosade kasvavatele nõudmistele. Nad katavad kogu CLAASi masinate valiku ja sobivad ka paljudele teistele masinatele.


Suveks ja talveks.

CLAASi antifriis

Kõigile CLAASi traktoritele, kombainidele ja teleskooplaaduritele: CLAAS AGRICOOLi pikaajaline antifriis sobib universaalseks kasutuseks. See antifriis kaitseb kindlalt mootori jahutussüsteemi korrosiooni, ülekuumenemise ja külmumise eest ning ühtlasi optimeerib masina jahutussüsteemi jõudlust.


Jõulised ja usaldusväärsed.

CLAASi akud

CLAASi käivitusakud on tuntud oma suurepäraste näitajate poolest, mis puudutavad aku mahtu, külmkäivituse võimsust ja töökindlust. Meie akuvalik tagab alati maksimaalse jõudluse, isegi nende sõidukite puhul, millel on palju elektritarbijaid või keerukaid seadmeid. Ja selle taga ei ole ime, vaid tehnika.