Kui valite „Aktsepteerin“, siis kasutame küpsiseid, mis ei ole tehniliselt vajalikud (ka kolmandate isikute küpsiseid) selleks, et meie veebipakkumised oleks kasutajasõbralikud ning et me saaksime oma teenindust parandada ja veel enam Teie huvide järgi kohandada. Te saate oma nõusoleku igal ajal siin tagasi võtta. Tehniliselt vajalikke küpsiseid kasutame ka juhul, kui Te ei vali „Aktsepteerin“.

Selleks et jälgida Teie kasutajakäitumist, rakendab CLAAS ka Google Analyticsit. Google töötleb Teie kasutusandmeid, et jagada CLAASile anonüümset kasutajakäitumise statistikat. Google kasutab Teie andmeid ka mis tahes otstarbel (nt profiilide moodustamine) ning liidab Teie andmed teiste allikate andmetele. Google säilitab Teie andmeid vajaduse korral väljaspool Euroopa Liitu, näiteks USA-s Google LLC kaudu. Nii Google’il kui ka riigiasutustel on nendele andmetele juurdepääs.  

Lisateabe saamiseks vaadake meie andmekaitseinfot.

Aktsepteerima

Päringuvorm

Palun sisestage oma isikuandmed.
Nende andmete lisamine on vabatahtlik ja neid kasutatakse ainult selleks, et vastata Teie päringutele tõhusamalt.
Palun märkige oma amet
* Mandatory field
Declaration of consent for data protection:
The information you disclose to us will be used by CLAAS KGaA mbH for marketing, canvassing, surveying and information purposes. Your data will not be passed to third parties. This excludes service providers acting on behalf of CLAAS KGaA mbH and third parties such as the CLAAS dealer organisation or companies of the CLAAS Group. Further information regarding data protection can be found in the data protection section of our website.