CLAAS ORIGINALi tarvikud

Täieliku muretuse pakett.

Kaamerasüsteemid, kabiinitarvikud, esiballastid ja rehvid – tutvuge meie ulatusliku tarvikuvalikuga.

CLAAS ORIGINALi tarvikud

Täieliku muretuse pakett.

Kaamerasüsteemid, kabiinitarvikud, esiballastid ja rehvid – tutvuge meie ulatusliku tarvikuvalikuga.

CLAAS ORIGINALi tarvikud: ideaalne täiendus.

Esiballastide ja kvaliteetsete kaamerasüsteemide mitmekülgne valik aitab Teie masinal hakkama saada mis tahes olukorras. Ergonoomiline iste, raadio ja paljud muud lisad teevad kabiini mugavaks töökeskkonnaks, kus on meeldiv tegutseda isegi pikal tööpäeval.


Terav, ülihea kvaliteediga pilt.

CLAASi kaamerasüsteem PROFI CAM 3

CLAASi kaameralahendused annavad masinajuhile vajalikud lisasilmad mis tahes masina või tööolukorra tarbeks. PROFI CAM 3 ülimalt paindlikku moodulkonstruktsiooni saab paigaldada nii üksikusse masinasse kui ka kogu masinapargile. Täielik kvaliteetviimistlus muudab selle kaamera ideaalseks kõigi põllumajandustööde puhul. Niiskus ja tolm ei tekita probleeme.


Mugavus toetab tulemust.

CLAASi kabiinitarvikud

Pakume Teile kasulikke tarvikuid, mis muudavad kabiinis igapäevatöö võimalikult meeldivaks. Kasutades meie istmekatet, põrandamatti ja raadiot, muudate oma kabiini veelgi mugavamaks.


Igale masinatüübile ja igaks tööks.

CLAASi esiballastid

CLAAS pakub laia tootevalikut ka korrektseks ballastimiseks. Te leiate õige esiballasti igaks tööks ja iga masinatüübi jaoks. Tänu uuele DRIVE-INi kontseptsioonile saate esiballasti kohandada traktori hetkevajaduste järgi lihtsalt ja kõigest mõne minutiga.


Hea profiiliga lahendused.

CLAASi rehvid

CLAAS pakub laia rehvivalikut, mis sisaldab õiget toodet igat tüüpi pinnasele ja sõidukile.


Uuenduslik. Ökonoomne. Säästab maapinda.

Rehvirõhu reguleerimise süsteem CTIC

Maapind on sõna otseses mõttes mis tahes põllumajandustootmise alus. Seetõttu on eriti oluline teda kaitsta – seda nõuavad isegi õigusaktid. CLAAS pakub Teile kaht rehvirõhu reguleerimise süsteemi, milleks on CTIC ja CTIC 2800 (koos lisakompressoriga).