Kui valite „Aktsepteerin“, siis kasutame küpsiseid, mis ei ole tehniliselt vajalikud (ka kolmandate isikute küpsiseid) selleks, et meie veebipakkumised oleks kasutajasõbralikud ning et me saaksime oma teenindust parandada ja veel enam Teie huvide järgi kohandada. Te saate oma nõusoleku igal ajal siin tagasi võtta. Tehniliselt vajalikke küpsiseid kasutame ka juhul, kui Te ei vali „Aktsepteerin“.

Selleks et jälgida Teie kasutajakäitumist, rakendab CLAAS ka Google Analyticsit. Google töötleb Teie kasutusandmeid, et jagada CLAASile anonüümset kasutajakäitumise statistikat. Google kasutab Teie andmeid ka mis tahes otstarbel (nt profiilide moodustamine) ning liidab Teie andmed teiste allikate andmetele. Google säilitab Teie andmeid vajaduse korral väljaspool Euroopa Liitu, näiteks USA-s Google LLC kaudu. Nii Google’il kui ka riigiasutustel on nendele andmetele juurdepääs.  

Lisateabe saamiseks vaadake meie andmekaitseinfot.

Aktsepteerima

Kõik, mida Teie ettevõte vajab

Igat tüüpi põllumajandusmasinatele.

CLAASi masinatele mõeldud ORIGINALi osade kõrval pakume üht Euroopa kõige laialdasemat tootemargi- ja sektoriülest varuosavalikut. Mida iganes Te vajate.

Kõik, mida Teie ettevõte vajab

Igat tüüpi põllumajandusmasinatele.

CLAASi masinatele mõeldud ORIGINALi osade kõrval pakume üht Euroopa kõige laialdasemat tootemargi- ja sektoriülest varuosavalikut. Mida iganes Te vajate.

Lahendused üha mitmekesisemale valdkonnale.

Põllumajandustehnika hõlmab tohutut valikut tegevusi ja ülesandeid. Meie pakkumine on sama mitmekülgne. Selleks et vastata kõikvõimalikele ootustele, pakume peale ORIGINAL CLAASi toodete, milleks on näiteks paagisüsteemid ja mõõteseadmed, ka tootjaülest valikut, mis sisaldab üle 4 miljoni artikli. Teie huve silmas pidades otsime Teie saagikoristuse ja ettevõtte jaoks pidevalt uusi lahendusi ning ideid.


Tootevalik, mis katab kõik Teie põllumajandusmasinate vajadused.

CLAAS FARM PARTS

CLAAS FARM PARTSi kataloogi kaudu pääseb Teie CLAASi edasimüüja ligi ühele kõige ulatuslikumale põllumajandustöid hõlmavale tootevalikule, mis katab kõik Teie igapäevased varuosa- ja tarvikuvajadused: alustades tööriistakärust ja adrateraotstest ning lõpetades töötulede ja õigete lambipirnidega. See valik on mitmekesine.


Noateritaja.

AQUA NON STOP COMFORT

AQUA NON STOP COMFORT on täisautomaatne noateritaja, mis sobib peaaegu kõigi tootjate pressidele ja kogurkärudele.


Valmis Teid toetama.

CLAASi töökojavarustus

CLAASi töökojavarustus hoolduseks, teeninduseks ja remondiks: Teil on kõik, mida vajate, et vältida seisakuid või kahandada nende aeg täieliku miinimumini.


Kõik on kontrolli all.

CLAASi mõõteseadmed

CLAASi terade mõõtmise tehnika annab Teile saagi seisukorra kohta kiiret ja usaldusväärset infot.