Kui valite „Aktsepteerin“, siis kasutame küpsiseid, mis ei ole tehniliselt vajalikud (ka kolmandate isikute küpsiseid) selleks, et meie veebipakkumised oleks kasutajasõbralikud ning et me saaksime oma teenindust parandada ja veel enam Teie huvide järgi kohandada. Te saate oma nõusoleku igal ajal siin tagasi võtta. Tehniliselt vajalikke küpsiseid kasutame ka juhul, kui Te ei vali „Aktsepteerin“.

Selleks et jälgida Teie kasutajakäitumist, rakendab CLAAS ka Google Analyticsit. Google töötleb Teie kasutusandmeid, et jagada CLAASile anonüümset kasutajakäitumise statistikat. Google kasutab Teie andmeid ka mis tahes otstarbel (nt profiilide moodustamine) ning liidab Teie andmed teiste allikate andmetele. Google säilitab Teie andmeid vajaduse korral väljaspool Euroopa Liitu, näiteks USA-s Google LLC kaudu. Nii Google’il kui ka riigiasutustel on nendele andmetele juurdepääs.  

Lisateabe saamiseks vaadake meie andmekaitseinfot.

Aktsepteerima

CLAASi teeninduslahendused

Rohkem töökindlust Teie masinale.

Meie teeninduslahendused kasvatavad Teie masina töökindlust, minimeerivad seisakuriski ja võimaldavad kulusid kavandada. Mida iganes Te vajate.

CLAASi teeninduslahendused

Rohkem töökindlust Teie masinale.

Meie teeninduslahendused kasvatavad Teie masina töökindlust, minimeerivad seisakuriski ja võimaldavad kulusid kavandada. Mida iganes Te vajate.

Rohkem töökindlust Teie masinale.

Me teame hästi, kui tähtis on Teile CLAASi masina töökindlus. Seepärast rakendame oma kõiki teadmisi ja oskusi ning ühtlasi pakume individuaalseid ja hõlpsalt kalkuleeritavaid teenuseid, mida saab kohandada Teie nõudmiste järgi. Hoolitsedes selle eest, et võiksite arvestada optimaalsete töökindluse ja tõhususe standarditega, täidavad need teenused Teie äri edus veel üht olulist rolli. Tutvuge meie CLAASi teenusevalikuga.


Suurem töökindlus fikseeritud hinnaga.

CLAAS MAXI CARE

Meie jaoks on enesestmõistetav, et meie teenused vastavad kõige rangematele standarditele ja et neid osutavad CLAASi teeninduspartnerite töökodades CLAASi kvalifitseeritud tehnikud. CLAAS MAXI CARE’i teeninduslahendused annavad Teile meelerahu. Rääkige oma CLAASi teeninduspartneriga ja pange enda masina jaoks kokku individuaalne teenusepakett.


Asjatundlik tehnilise seisukorra diagnostika.

CLAAS ORIGINALi saagikoristusjärgne kontroll

Ühe saagikoristushooaja lõpp tähendab uue kavandamist. Seda põhimõtet järgides pakume Teile CLAASi saagikoristusjärgse kontrolliga standardset teenusepaketti, mille raames hinnatakse Teie masina tehnilist seisukorda kohe pärast hooaja lõppu. Isegi väike kahjustus, rike või kulumisprobleem võib mõjuda järgmise hooaja tulemustele dramaatiliselt – sellel ei tohi lasta juhtuda.


Maksimaalne teenindus.

CLAAS Remote Service

Me mõistame, kui oluline on Teie jaoks see, et saaksite loota tippjõudlusele ja professionaalsele teenindusele, mis minimeerib seisakuaega. Oleme pühendunud sellele, et pakkuda parimate masinate kõrval Teile ka parimat teenindust. Astuge koos meiega uude teenuseajastusse. Kasutage CLAASi masinate nutikat võrku.