Kui valite „Aktsepteerin“, siis kasutame küpsiseid, mis ei ole tehniliselt vajalikud (ka kolmandate isikute küpsiseid) selleks, et meie veebipakkumised oleks kasutajasõbralikud ning et me saaksime oma teenindust parandada ja veel enam Teie huvide järgi kohandada. Te saate oma nõusoleku igal ajal siin tagasi võtta. Tehniliselt vajalikke küpsiseid kasutame ka juhul, kui Te ei vali „Aktsepteerin“.

Selleks et jälgida Teie kasutajakäitumist, rakendab CLAAS ka Google Analyticsit. Google töötleb Teie kasutusandmeid, et jagada CLAASile anonüümset kasutajakäitumise statistikat. Google kasutab Teie andmeid ka mis tahes otstarbel (nt profiilide moodustamine) ning liidab Teie andmed teiste allikate andmetele. Google säilitab Teie andmeid vajaduse korral väljaspool Euroopa Liitu, näiteks USA-s Google LLC kaudu. Nii Google’il kui ka riigiasutustel on nendele andmetele juurdepääs.  

Lisateabe saamiseks vaadake meie andmekaitseinfot.

Aktsepteerima

Teenused + poed

Kindel, kiire ja lihtne.

Kui otsite varuosi või tahate esitada veebitellimuse, siis CLAASi rakendustega saavutate oma eesmärgi kiiresti.

Teenused + poed

Kindel, kiire ja lihtne.

Kui otsite varuosi või tahate esitada veebitellimuse, siis CLAASi rakendustega saavutate oma eesmärgi kiiresti.

Poodide ja varuosakataloogi ülevaade.

Uurige teeninduse ja osade jaotisest rakenduste ning veebipoodide kohta lähemalt.


Ostke varuosad veebi kaudu.

Parts Shop

Tellige CLAAS Originali varuosad, kulumaterjalid ja tarvikud hõlpsalt veebi kaudu, olenemata ajast ja kohast.


Elektrooniline varuosaotsing.

Parts Doci varuosakataloog

Meie lahendus, mis juhatab Teid vajaliku osani: Parts Doc Online on CLAASi elektrooniline varuosakataloog. See sisaldab CLAASi kombainide ja CLAASi traktorite varuosi.


Kulud kindlalt kontrolli all.

CLAASi pallikalkulaator

Oluline ei ole mitte ühe võrgu-, nööri- või kilerulli hind, vaid hoopis kulu ühe palli kohta. Selle kalkulaatori abil saate hõlpsalt välja arvutada, kui suur on palli pakkimise kulu ja hind.