Konekesko Eesti varuosade töörühma esmaseks ülesandeks on kindlustada kõigi meie ettevõtte poolt pakutavate masinate varustamine vajalike originaalvaruosadega.

VARUOSAKAUPLUS 

Kõik kaubad, mille tellimus on esitatud enne kella 15.00 jõuavad kliendini järgmise tööpäeva jooksul. Varuosade meeskond on esindatud kõigis kolmes hoolduskeskuses.

Logi sisse

ORIGINAALVARUOSAD

Meie kaubavalikus on originaalvaruosad mitte ainult uutele, paari aasta vanustele masinatele, vaid ka oluliselt eakamatele töövahenditele. Regulaarselt on varuosade kesklaos Lätis saadaval üle 15 000 nimetuse tooteid ning ladudes Eestis on saadaval enam kui 6000 erinevat toodet. Tarneajad meie poolt esindatavate masinate varuosadele tehaste keskladudest on 24 - 48 tundi kiirtellimuste puhul ja kuni 10 päeva tavatellimuste puhul. Varuosad on saadavad mitte ainult uutele vaid enamusele esindatavatest masinatest, lisaks suur valik (üle 1000 nimetuse) erinevaid tarvikuid ja asendusvaruosasid.


OLEME AVATUD

Varuosade üksuse töötaja on Teie teenistuses kõigis meie teeninduskeskustes tööpäevadel 9:00 - 17:00. Samuti on hooajal võimalik kasutada meie valvetöötaja teenuseid telefonil +372 60 59 159. Hooajal vastame valvetelefonile ka nädalavahetustel kell 9:00 - 18:00.

VARUOSADE MÜÜK KESKUSTES




VARUOSADE MÜÜK JÜRI KESKUS

Põrguvälja tee 3a, Pildiküla, Rae vald, 75308 Harjumaa

Tel: + 372 6059 111 - põllumajandusmasinate varuosad

Tel:  + 372 6059 166 - ehitus- ja kinnisvarahooldusmasinate varuosad

E-post: varuosad@kesko.ee

 

Valmer Stalkov - Põllumajandusmasinate varuosad

Tel: +372 6059 126

Mobiil: +372 50 58 779

E-post: valmer.stalkov@kesko.ee

 

Madis Lokotar - Põllumajandusmasinate varuosad

Tel: +372 6059 106

Mobiil: +3725145791

E-post: madis.lokotar@kesko.ee

 

Vallo Kriisa - Põllumajandusmasinate varuosad

Tel: +372 6059 107

Mobiil: +372 50 94 883

E-post: vallo.kriisa@kesko.ee

 

Erkki Kukk - ehitusmasinate ja Ponsse metsamasinate varuosad

Tel: +372 6059 166

Mobiil: +372 53 307 358

E-post: erkki.kukk@kesko.ee

 

VARUOSADE MÜÜK MÄEKÜLA KESKUS

Mäeküla, Paide vald, 72604 Järvamaa

 

Tarmo Pimpernel - Põllumajandusmasinate varuosad

Tel: +372 38 49 521

Mobiil: +372 53 26 70 19

E-post: tarmo.pimpernel@kesko.ee

 

Ants Liblik - Põllumajandusmasinate varuosad

Tel: +372 38 49 514

Mobiil: +372 52 21 831

E-post: ants.liblik@kesko.ee


VARUOSADE MÜÜK TARTU KESKUS

Räni küla, Ülenurme vald, 61708 Tartumaa

 

Rivo Kokk - Põllumajandusmasinate varuosad, 

Ponsse metsamasinate varuosad

Tel: +372 74 47 600

Mobiil: +372 56 66 22 41

E-post: rivo.kokk@kesko.ee

 

Mati Teinberg - Põllumajandusmasinate,  ehitusmasinate ja Ponsse metsamasinate varuosad

Tel: +372 74 47 608

Mobiil: +372 50 80 658

E-post: mati.teinberg@kesko.ee