Me rakendame enda ja kolmandast osalisest teenusepakkujate (nt Google Analyticsi) küpsiseid, et lihtsustada meie veebilehtede kasutamist ning paremini kohandada sisu Teie huvide järgi. Meie veebilehtede kasutamise jätkamine aktiveerib ainult need küpsised, mis on vajalikud tehnilistel põhjustel; nõustumine tähendab seda, et aktiveeritakse kõik küpsised (sh turundusküpsised). Teie nõusolek on vabatahtlik ja seda saab igal ajal tulevase mõjuga tagasi võtta.

Lisateabe saamiseks vaadake meie privaatsusavaldust.

Aktsepteerima

Varuosade üksuse valvetelefon

Valvetelefon 7 päeva nädalas

Tuletame meelde, et väljaspool tööaega saab varuosade üksusega ühendust võtta valvetelefoni teel seitse päeva nädalas.

E-R 07.00 - 09.00 ning 17.00 - 20.00.

L-P 09.00 - 20.00



Nimetatud kellaaegadel on võimalik saada teavet ning tellida vajalikke varuosasid.

Varuosade üksuse valvetelefon on 605 9111.

Väljaspool tööaega väljastatud  kaubale lisandub väljakutsetasu. 

Töötame E-R 9.00-17.00. Tööajal võtke ühendust otse oma piirkonna müügikeskuse varuosade üksusega.

VARUOSADE MÜÜK JÜRI KESKUS

Põrguvälja tee 3a, Pildiküla, Rae vald, 75308 Harjumaa

Telefon:

+ 3726059111 - põllumajandusmasinate varuosad

 + 3726059166 - ehitus- ja PONSSE metsamasinate varuosad

E-post: varuosad@kesko.ee

 

Valmer Stalkov - Põllumajandusmasinate varuosad

Telefon: +3726059126

Mobiil: +3725058779

E-post: valmer.stalkov@kesko.ee

 

Madis Lokotar - Põllumajandusmasinate varuosad

Telefon: +3726059106

Mobiil: +3725145791

E-post: madis.lokotar@kesko.ee

 

Vallo Kriisa - Põllumajandusmasinate varuosad

Telefon: +3726059107

Mobiil: +3725094883

E-post: vallo.kriisa@kesko.ee

 

Erkki Kukk - ehitusmasinate ja Ponsse metsamasinate varuosad

Telefon: +3726059166

Mobiil: +37253307358

E-post: erkki.kukk@kesko.ee

 

VARUOSADE MÜÜK MÄEKÜLA KESKUS

Mäeküla, Paide linn 72604 Järvamaa


Tarmo Pimpernel - Põllumajandusmasinate varuosad

Telefon: +3723849521

Mobiil: +37253267019

E-post: tarmo.pimpernel@kesko.ee

 

Ants Liblik - Põllumajandusmasinate varuosad

Telefon: +3723849514

Mobiil: +3725221831

E-post: ants.liblik@kesko.ee

 

VARUOSADE MÜÜK TARTU KESKUS

Räni alevik, Kambja vald, 61708 Tartumaa

 

Rivo Kokk - Põllumajandusmasinate varuosad,
Ponsse metsamasinate varuosad

Telefon: +3727447600

Mobiil: +37256662241

E-post: rivo.kokk@kesko.ee

 

Mati Simm - Põllumajandusmasinate,  ehitusmasinate ja Ponsse metsamasinate varuosad

Telefon: +3727447608

Mobiil: +3725080658

E-post: mati.simm@kesko.ee