Me rakendame enda ja kolmandast osalisest teenusepakkujate (nt Google Analyticsi) küpsiseid, et lihtsustada meie veebilehtede kasutamist ning paremini kohandada sisu Teie huvide järgi. Meie veebilehtede kasutamise jätkamine aktiveerib ainult need küpsised, mis on vajalikud tehnilistel põhjustel; nõustumine tähendab seda, et aktiveeritakse kõik küpsised (sh turundusküpsised). Teie nõusolek on vabatahtlik ja seda saab igal ajal tulevase mõjuga tagasi võtta.

Lisateabe saamiseks vaadake meie privaatsusavaldust.

Aktsepteerima

Pressiteade

SCORPION uue tippmudeliga

CLAAS on värskendanud SCORPION-i tootevalikut ja lisanud sellesse uue tippmudeli – SCORPION 960, tõstevõimega 6,5 t. Teleskooplaadurite tootesarja on tehtud hulgaliselt täiustusi ning laadurid vastavad nüüd V etapi heitestandardile. 

Optimaalne käsitsemisvõime

Uuel SCORPION 960-l on tänu kiiretele tsükliaegadele optimaalne koorma käsitsusvõime ja tootlikkus. Tõstevõimega 6,5 t ja tõstekõrgusega veidi alla 9 m saab see laadur hakkama ka kõige nõudlikumate laadimistöödega. Teine oluline parendus on suure jõudlusega juhtimissüsteem, mis tagab eriti vaevatu ja täpse manööverdamise. Tõestatud hüdrostaatiline sõiduajam VARIPOWER PLUS on varustatud lainurk tehnoloogia ja kolme kiirusega, mida on juhtkangi abil lihtne juhtida. Suurema ohutuse ja mugavuse tagamiseks lülitub elektrohüdrauliline seisupidur automaatselt sisse, kui juht oma istmelt lahkub, masina seisma jätab või mootori välja lülitab. Pidur vabastatakse automaatselt, kui juht vajutab gaasipedaali, et liikuda seadistatud suunas. Uus SCORPION 960 on varustatud 156 hj (115 kW) Deutzi diiselmootoriga. DYNAMIC POWER laaduris SCORPION 960 kohandab mootori pöörlemiskiirust vastavalt juhthoova nurga järgi. SMART ROADING kohandab kiirendamisel kiiruse automaatselt mootori koormusega ja kui tippkiirus on saavutatud. Mõlema abisüsteemi kasutamine samaaegselt tagab mugava sõidu kõikide rakenduste puhul, säästab kütust ja vähendab müra.

V etapp kogu SCORPION-i sarjas

Kogu SCORPION sari sellel uuel mudeliaastal vastab V etapi heitestandardile. Kõikide VARIPOWER-iga varustatud mudelite puhul tagab uus koorma hoideklapp parema täppisjuhtimise ja kiirema langetamisaja ilma mootori pöörlemiskiirust suurendamata.

SCORPION 960 ja 1033 on varustatud tehases paigaldatud hüdraulilise kõrguse juhtimisega raskete koormate ohutuks tõstmiseks. See tagab maksimaalse stabiilsuse ka ebatasasel maastikul ja tagab täpse manööverdamise suurtel tõstekõrgustel. Uus kopa raputusfunktsioon kallutussilindril mudelitel 960, 756 ja 746 muudab kopa tühjendamise veelgi lihtsamaks.

Teave CLAAS-i kohta

CLAAS (www.claas-group.com) on 1913. aastal asutatud perefirma ja üks maailma juhtivamaid põllumajandusmasinate tootjaid. Firma, mille peakontor asub Westfaleni liidumaal Harsewinkelis, on kombainide turuliider Euroopas. CLAAS on maailmaturul veel ühe suure tooterühma liider: iseliikuvad söödakombainid. CLAAS on ülemaailmse põllumajandustehnoloogia tipptegija oma traktorite, samuti põllumajanduspresside ja rohumaade koristusmasinatega. Veel hõlmab selle ettevõtte tooteportfell tänapäevast põllumajanduslikku infotehnoloogiat. CLAAS annab tööd enam kui 11 000 töötajale üle kogu maailma ja firma 2018. aasta käive oli 3,8 miljardit eurot.