Me rakendame enda ja kolmandast osalisest teenusepakkujate (nt Google Analyticsi) küpsiseid, et lihtsustada meie veebilehtede kasutamist ning paremini kohandada sisu Teie huvide järgi. Meie veebilehtede kasutamise jätkamine aktiveerib ainult need küpsised, mis on vajalikud tehnilistel põhjustel; nõustumine tähendab seda, et aktiveeritakse kõik küpsised (sh turundusküpsised). Teie nõusolek on vabatahtlik ja seda saab igal ajal tulevase mõjuga tagasi võtta.

Lisateabe saamiseks vaadake meie privaatsusavaldust.

Aktsepteerima

Kraanade tootja Manitowoc lubab abistada Pariisi Notre-Dame`i katedraali taastamist

Kraanade tootja Manitowoc lubab abistada Pariisi Notre-Dame`i katedraali taastamist

Pärast 15. aprillil puhkenud tulekahju, mis põhjustas Notre-Dame´i katedraali hävingu, on Potain – Manitowoc tornkraanade tootja lubanud toetada ajaloolise Prantsuse katedraali ülesehitustööd.

Manitowoc pakub tornkraanasid ning sellega seotud teenuseid tasuta. Manitowoc´i poolt tehtud pakkumise tingimused on ametlikud ning kõigile teatavaks tehtud.

"Meile tundus loomulik, et Potain, meie tornkraanade bränd, mis on rohkem kui 90 aastat tegelenud prantsuse arhitektuuri kõige sümboolsemate hoonete ehitamisega, on pühendunud Notre Dame de Paris'i ülesehitamisele. Meie kraanad ja tehnilised ekspertteadmised on igati abiks, et katedraali kiire rekonstrueerimine saaks toimuda, ”ütles Manitowoc Company, Inc. president ja tegevjuht Barry Pennypacker.