Me rakendame enda ja kolmandast osalisest teenusepakkujate (nt Google Analyticsi) küpsiseid, et lihtsustada meie veebilehtede kasutamist ning paremini kohandada sisu Teie huvide järgi. Meie veebilehtede kasutamise jätkamine aktiveerib ainult need küpsised, mis on vajalikud tehnilistel põhjustel; nõustumine tähendab seda, et aktiveeritakse kõik küpsised (sh turundusküpsised). Teie nõusolek on vabatahtlik ja seda saab igal ajal tulevase mõjuga tagasi võtta.

Lisateabe saamiseks vaadake meie privaatsusavaldust.

Aktsepteerima

Pressiteade

Veelgi mugavam noateritus

2019. mudeliaastaks lisab CLAAS automaatsele noateritusseadmele AQUA NON STOP COMFORT sisemise leedvalgustuse ning terituskambri loputamise funktsiooni, muutes presside ja kogurkärude nugade teritamise veelgi mugavamaks.

Hea söödakvaliteet eeldab teravaid nuge

CLAASi noateritaja AQUA NON STOP COMFORT hoolitseb selle eest, et pallipressi ja kogurkärukäru noad oleksid ühtlaselt teravad. See tagab hea söödakvaliteedi ja kütusesäästu ning kaitseb söödakoristusmasina jõuülekannet.

Tegemist on turu esimese täisautomaatse noateritajaga. Seadmesse mahub ühe tsükli ajal kuni 51 nuga. Saadaval on üle 90 šablooni, mis võimaldab täpselt piki kontuuri teritada peaaegu kõigi tootjate nuge. Teritada saab ka sirge servaga nuge.

Suletud ringluses liikuv teritusemulsioon tagab täpse märgterituse. Seejuures ei vähene noa tugevus peaaegu üldse ja lõikekvaliteet püsib täiuslik isegi pärast korduvat teritamist.

Seadet on lihtne ja mugav kasutada. Ei ole vaja teha ajamahukat seadistust ja teritustsükli ajal ei ole tarvis manuaalselt sekkuda.

Seadme uued funktsioonid

Alates 2019. aastast on AQUA NON STOP COMFORTi seadmel sisemine leedvalgustus. Nii saab kasutaja alati teritustööd jälgida. See valgustus talub vett, jahutusemulsiooni ja teritustolmu ning seda saab terminali kaudu hõlpsalt sisse ja välja lülitada.

Korrapärane teritustolmu eemaldamine seadmest tagab selge vaate tööle ja suurendab sensorite jõudlust. Rakendades AQUA NON STOP COMFORTi seadme terituskambris uut, täielikult integreeritud loputusfunktsiooni, saab kasutaja kohe pärast teritamist seadme kiiresti ja hõlpsalt puhtaks.

Teave CLAASi kohta

CLAAS (www.claas-group.com) on 1913. aastal asutatud pereäri ja üks maailma juhtiv põllumajandusmasinate tootja. Ettevõtte peakorter asub Saksamaa Nordrhein-Westfaleni liidumaal Harsewinkeli linnas.

Euroopas on CLAAS teraviljakombainide müügi turuliider. Ettevõttele kuulub maailmas juhtpositsioon teiseski suures tooterühmas, milleks on iseliikuvad söödakombainid. CLAAS on ülemaailmne tipptegija ka põllumajandustraktorite ja -presside ning rohumaa koristustehnika ehituses. Veel hõlmab selle ettevõtte tooteportfell maailmatasemel põllumajanduslikku infotehnoloogiat.

CLAAS annab tööd rohkem kui 11 000 inimesele üle kogu maailma ja ettevõtte aruandes esitatud käive oli 2018. finantsaastal 3,8 miljardit eurot.