Me rakendame enda ja kolmandast osalisest teenusepakkujate (nt Google Analyticsi) küpsiseid, et lihtsustada meie veebilehtede kasutamist ning paremini kohandada sisu Teie huvide järgi. Meie veebilehtede kasutamise jätkamine aktiveerib ainult need küpsised, mis on vajalikud tehnilistel põhjustel; nõustumine tähendab seda, et aktiveeritakse kõik küpsised (sh turundusküpsised). Teie nõusolek on vabatahtlik ja seda saab igal ajal tulevase mõjuga tagasi võtta.

Lisateabe saamiseks vaadake meie privaatsusavaldust.

Aktsepteerima

Pressiteade

Task Controller basic on nüüd ka EASY on boardi äpis

Masinaid saab nüüd iPadis juhtida ISOBUSe kaudu CLAASi äpiga EASY on board, kasutades ISOBUS Task Controller basicu (TC BAS) dokumenteerimisfunktsiooni ka äpis. Rakendusega 365FarmNet on lihtne võrgu kaudu töid hallata ja dokumenteerida.

ISOBUS Task Controlleri funktsioon ühildub põllumajandusettevõtte haldamise süsteemiga

EASY on boardi äpis on nüüd TC BAS-i dokumenteerimisfunktsioon. See võimaldab kasutada mis tahes põllukaarti, millel on AEF-i sertifikaat. Tööandmeid vahetatakse e-posti teel ISO-XML-i failivormingus. Seega saab nüüd planeeritud tööde faili importida äppi või täidetud tellimuse eksportida edasiseks töötlemiseks põllumajandusettevõtte haldamise süsteemi.

EASY on board äpi TC BAS-i funktsioonil on AEF-i sertifikaat. Seega ühildub nimetatud funktsioon iga põllumajandusettevõtte haldamise tarkvaraga, millel on samuti AEF-i sertifikaat. Ühilduvust saab kontrollida AEF ISOBUSe andmebaasist (www.aef-isobus-database.org).

Mugav dokumenteerimine rakendusega 365FarmNet

Kui EASY on boardi äpp ühendada 365FarmNeti rakendusega, siis saab kasutada laiendatud funktsioonivalikut. Andmeid vahetatakse otse interneti kaudu, mis kaotab vajaduse saata e-posti manuseid. See võimaldab luua 365FarmNeti rakenduses töid ning seejärel kasutada ja töödelda neid äpis. Teine võimalus on uusi töid luua, töödelda ja salvestada äpis ning seejärel vaadata 365FarmNeti rakenduses. Nii kulub dokumenteerimisele vähem aega ja seda tööd saab teha otse masinas.

iPadist saab ISOBUSe terminal

EASY on boardi äpp muudab iPadi ISOBUSe terminaliks (UT). Selleks on tarvis lihtsalt tahvelarvutit koos selle äpiga, kabiinis olevat tahvelarvuti kinnitust ja CLAAS Wireless Interface’i (CWI). CWI ühendab iPadi juhtmevabalt ISOBUSega, võimaldades hallata valitud funktsioone otse masinast iPadiga. Kabiinis laseb ISOBUSe abifunktsioon (AUX-O) määrata traktori või juhthoova ISOBUSe funktsiooni klahve. Vanematele traktoritele on saadaval komplekt lihtsaks ISOBUSe juhtmeühenduseks.

Teave CLAASi kohta

CLAAS (www.claas-group.com) on 1913. aastal asutatud pereäri ja üks maailma juhtiv põllumajandusmasinate tootja. Ettevõtte peakorter asub Saksamaa Nordrhein-Westfaleni liidumaal Harsewinkeli linnas.

Euroopas on CLAAS teraviljakombainide turu liider. Ettevõttel on juhtpositsioon ka globaalsel iseliikuvate söödakombainide turul. Lisaks on põllumajandustehnika ülemaailmse edetabeli tipus CLAASi traktorid, põllumajanduspressid ja heinakoristusmasinad. Ettevõtte tootevalikusse kuulub ka uudne põllumajanduse infotehnoloogia.