Kui valite „Aktsepteerin“, siis kasutame küpsiseid, mis ei ole tehniliselt vajalikud (ka kolmandate isikute küpsiseid) selleks, et meie veebipakkumised oleks kasutajasõbralikud ning et me saaksime oma teenindust parandada ja veel enam Teie huvide järgi kohandada. Te saate oma nõusoleku igal ajal siin tagasi võtta. Tehniliselt vajalikke küpsiseid kasutame ka juhul, kui Te ei vali „Aktsepteerin“.

Selleks et jälgida Teie kasutajakäitumist, rakendab CLAAS ka Google Analyticsit. Google töötleb Teie kasutusandmeid, et jagada CLAASile anonüümset kasutajakäitumise statistikat. Google kasutab Teie andmeid ka mis tahes otstarbel (nt profiilide moodustamine) ning liidab Teie andmed teiste allikate andmetele. Google säilitab Teie andmeid vajaduse korral väljaspool Euroopa Liitu, näiteks USA-s Google LLC kaudu. Nii Google’il kui ka riigiasutustel on nendele andmetele juurdepääs.  

Lisateabe saamiseks vaadake meie andmekaitseinfot.

Aktsepteerima

AXION 830 HEXASHIFT

See traktor on kohe valmis kõikideks töödeks!

CLAAS AXION 830 CEBIS HEXASHIFT

  • Kuuesilindriline 235 hj mootor
  • HEXASHIFTi käigukast (24/24; 6 koormuse all vahetatavat käiku)
  • Värviline CEBIS infoekraaniga juhtterminal
  • Esirehvid 600/70 R30, tagarehvid 650/85 R38

See traktor on oma klassi kohta väga hea varustusega. Tänu HEXASHIFTi 4 × 6 käigukastile ja üle 9-tonnisele tühikaalule on masinal piisavalt jõudu, et harida rasket maad ning vedada suuri koormaid. Veojõudu kaalusuhtega 50 : 50 kannavad maapinnale üle esirehvid 600/70 R30 ja tagarehvid 650/85 R38. Kuna masin on varustatud esirippsüsteemi ja jõuvõtuvõlliga, on ta kohe valmis ka niitmistöödeks.

Haagise vedamiseks on masinal küljes väljasõitev hüdrauliline haakekonks, mis muudab haakimise enneolematult lihtsaks.

Veotöid teeb see traktor kiirusel kuni 50 km/h. Masinal on aktiivne esivedrustus, nelja ratta pidurid, haagise ABS-pidurdus ja kabiini nelja punkti vedrustus. Uue põlvkonna juhiistme Grammer Dual Motion MSG97 aktiivvedrustus ja ventilatsioon tagavad juhile kõik mugavused, mis on vajalikud pikaks edukaks tööpäevaks. Roolimise muudab hõlpsaks nahkkattega rooliratas.

See traktor ei vaja lisavarustust, kuna standardvarustusse kuuluvad viis elektrohüdraulilist väljavõtet ja hüdrauliline kesktõmmits. Masinal on korralik ISO UT funktsiooniga 12" CEBIS puutekuvar ja eraldi GPS-terminal S10.

Traktor kasutab satelliidipõhist SATCOR 15 parandussignaali, mille toel saavad tehtud ka kõik täppistööd. See lahendus ei vaja andmesidelepingut, kuna süsteem töötab satelliitsignaaliga (viieaastane litsents).

Kõik tingimused edukaks tööks on tagatud.

Küsi personaalne pakkumine oma piirkonna müügiesindajalt:

Harjumaa, Lääne- ja Ida-Virumaa

Peep Orlovski, 553 4033

peep.orlovski@kesko.ee


Tartumaa

Enn Tumm, 528 7049

enn.tumm@kesko.ee


Hiiu-,Saare-, Lääne- ja Pärnumaa

Taavi Rand, 5335 8636

taavi.rand@kesko.ee


Võru- ja Põlvamaa

Rivo Russki, 5620 3451

rivo.russki@kesko.ee


Viljandi-, Rapla-, Järva- ja Jõgevamaa

Ülar Nõmmik 509 0794

ular.nommik@kesko.ee


Viljandi- ja Valgamaa

Lembit Roosioja, 528 7081

lembit.roosioja@kesko.ee