Me rakendame enda ja kolmandast osalisest teenusepakkujate (nt Google Analyticsi) küpsiseid, et lihtsustada meie veebilehtede kasutamist ning paremini kohandada sisu Teie huvide järgi. Meie veebilehtede kasutamise jätkamine aktiveerib ainult need küpsised, mis on vajalikud tehnilistel põhjustel; nõustumine tähendab seda, et aktiveeritakse kõik küpsised (sh turundusküpsised). Teie nõusolek on vabatahtlik ja seda saab igal ajal tulevase mõjuga tagasi võtta.

Lisateabe saamiseks vaadake meie privaatsusavaldust.

Aktsepteerima

AXION 830 HEXASHIFT

See traktor on kohe valmis kõikideks töödeks!

CLAAS AXION 830 CEBIS HEXASHIFT

  • Kuuesilindriline 235 hj mootor
  • HEXASHIFTi käigukast (24/24; 6 koormuse all vahetatavat käiku)
  • Värviline CEBIS infoekraaniga juhtterminal
  • Esirehvid 600/70 R30, tagarehvid 650/85 R38

See traktor on oma klassi kohta väga hea varustusega. Tänu HEXASHIFTi 4 × 6 käigukastile ja üle 9-tonnisele tühikaalule on masinal piisavalt jõudu, et harida rasket maad ning vedada suuri koormaid. Veojõudu kaalusuhtega 50 : 50 kannavad maapinnale üle esirehvid 600/70 R30 ja tagarehvid 650/85 R38. Kuna masin on varustatud esirippsüsteemi ja jõuvõtuvõlliga, on ta kohe valmis ka niitmistöödeks.

Haagise vedamiseks on masinal küljes väljasõitev hüdrauliline haakekonks, mis muudab haakimise enneolematult lihtsaks.

Veotöid teeb see traktor kiirusel kuni 50 km/h. Masinal on aktiivne esivedrustus, nelja ratta pidurid, haagise ABS-pidurdus ja kabiini nelja punkti vedrustus. Uue põlvkonna juhiistme Grammer Dual Motion MSG97 aktiivvedrustus ja ventilatsioon tagavad juhile kõik mugavused, mis on vajalikud pikaks edukaks tööpäevaks. Roolimise muudab hõlpsaks nahkkattega rooliratas.

See traktor ei vaja lisavarustust, kuna standardvarustusse kuuluvad viis elektrohüdraulilist väljavõtet ja hüdrauliline kesktõmmits. Masinal on korralik ISO UT funktsiooniga 12" CEBIS puutekuvar ja eraldi GPS-terminal S10.

Traktor kasutab satelliidipõhist SATCOR 15 parandussignaali, mille toel saavad tehtud ka kõik täppistööd. See lahendus ei vaja andmesidelepingut, kuna süsteem töötab satelliitsignaaliga (viieaastane litsents).

Kõik tingimused edukaks tööks on tagatud.

Küsi personaalne pakkumine oma piirkonna müügiesindajalt:

Harjumaa, Lääne- ja Ida-Virumaa

Peep Orlovski, 553 4033

peep.orlovski@kesko.ee


Tartumaa

Enn Tumm, 528 7049

enn.tumm@kesko.ee


Hiiu-,Saare-, Lääne- ja Pärnumaa

Taavi Rand, 5335 8636

taavi.rand@kesko.ee


Võru- ja Põlvamaa

Rivo Russki, 5620 3451

rivo.russki@kesko.ee


Viljandi-, Rapla-, Järva- ja Jõgevamaa

Ülar Nõmmik 509 0794

ular.nommik@kesko.ee


Viljandi- ja Valgamaa

Lembit Roosioja, 528 7081

lembit.roosioja@kesko.ee