Kui valite „Aktsepteerin“, siis kasutame küpsiseid, mis ei ole tehniliselt vajalikud (ka kolmandate isikute küpsiseid) selleks, et meie veebipakkumised oleks kasutajasõbralikud ning et me saaksime oma teenindust parandada ja veel enam Teie huvide järgi kohandada. Te saate oma nõusoleku igal ajal siin tagasi võtta. Tehniliselt vajalikke küpsiseid kasutame ka juhul, kui Te ei vali „Aktsepteerin“.

Selleks et jälgida Teie kasutajakäitumist, rakendab CLAAS ka Google Analyticsit. Google töötleb Teie kasutusandmeid, et jagada CLAASile anonüümset kasutajakäitumise statistikat. Google kasutab Teie andmeid ka mis tahes otstarbel (nt profiilide moodustamine) ning liidab Teie andmed teiste allikate andmetele. Google säilitab Teie andmeid vajaduse korral väljaspool Euroopa Liitu, näiteks USA-s Google LLC kaudu. Nii Google’il kui ka riigiasutustel on nendele andmetele juurdepääs.  

Lisateabe saamiseks vaadake meie andmekaitseinfot.

Aktsepteerima

Pressiteade

DataConnect reaalajas kättesaadav

Pilvepõhine DataConnecti süsteem, mis võimaldab vahetada andmeid CLAASi, 365FarmNeti ja John Deere'i masinate vahel, on nüüdsest kaubanduslikult saadaval ning saab peatselt endale partnereid juurde.

DataConnect võimaldab vahetada olulisi masinate andmeid erinevate platvormide vahel, et kasutaja saaks vaadata kogu oma masinapargi teavet ühel andmeplatvormil. Varem oli sellise teabe vaatamiseks vaja dubleerida iga tootja vastavaid, kuid eraldi toimivaid platvorme või veebiportaale.

Selle uue vahetu pilvest-pilve lahenduse ülesehitus tagab sujuva ja automatiseeritud andmevoo ilma kliendipoolsete pingutusteta. Reaalajas toimuv andmevahetus võimaldab saada ülevaate kogu masinapargist. Lisaks töötab DataConnect ilma täiendavate riist- ja tarkvarakomponentideta ning tagab andmete turvalise töötlemise.

Tänu uuele lähenemisviisile saavad kliendid vaadata oma masinapargi viit erinevat andmekogumit:

  • masina praegust asukohta;
  • masina asukoha ajalugu;
  • kütusepaagi taset;
  • masina olekut põllul;
  • masina kiirust.

Kõikide andmete puhul saavad kliendid otsustada, millise ettevõtte digitaalset platvormi nad eelistavad kasutada. Niipea kui nad loovad ühenduse, ilmuvad teiste tootjate masinate andmed automaatselt. Masinad kuvatakse vastava kaubamärgi värvikombinatsioonidega ikoonidega või on need nähtavad ikooni infopaneelil. Peatselt on saadaval ka teave tulevaste partnerite ja funktsioonide kohta.


CLAAS TELEMATICSis kuvatakse John Deere’i traktor.