Kui valite „Aktsepteerin“, siis kasutame küpsiseid, mis ei ole tehniliselt vajalikud (ka kolmandate isikute küpsiseid) selleks, et meie veebipakkumised oleks kasutajasõbralikud ning et me saaksime oma teenindust parandada ja veel enam Teie huvide järgi kohandada. Te saate oma nõusoleku igal ajal siin tagasi võtta. Tehniliselt vajalikke küpsiseid kasutame ka juhul, kui Te ei vali „Aktsepteerin“.

Selleks et jälgida Teie kasutajakäitumist, rakendab CLAAS ka Google Analyticsit. Google töötleb Teie kasutusandmeid, et jagada CLAASile anonüümset kasutajakäitumise statistikat. Google kasutab Teie andmeid ka mis tahes otstarbel (nt profiilide moodustamine) ning liidab Teie andmed teiste allikate andmetele. Google säilitab Teie andmeid vajaduse korral väljaspool Euroopa Liitu, näiteks USA-s Google LLC kaudu. Nii Google’il kui ka riigiasutustel on nendele andmetele juurdepääs.  

Lisateabe saamiseks vaadake meie andmekaitseinfot.

Aktsepteerima

LEXION pälvis iF GOLD AWARD auhinna

CLAAS kombain: mitte üksnes suurepärane inseneritöö, vaid ka auhinnavääriline disain

Uus LEXION põlvkond võitis 2020. aasta alguses iF GOLD 2020 disainiauhinna. CLAASi disainerid Alain Blind ja Thomas Wagner on nüüdseks oma auhinna kätte saanud. 

Auhind saadeti Harsewinkelisse posti teel, kuna pandeemia tõttu tuli Berliini Friedrichstadti palees toimuma pidanud pidulik auhinnatseremoonia ära jätta.

Uus LEXION avaldas prestiižse rahvusvahelise disainiauhinna žüriile muljet oma ergonoomika ja disaini optimaalse kombinatsiooniga ning osutus valituks „Toote“ kategoorias. Üleni klaasitud kabiin, mis tagab juhile igas suunas hea nähtavuse, ja suurem viljapunker, mis tagab suurema tootlikkuse, olid eriti olulised tegurid, mis aitasid LEXIONi võitjate poodiumile. „LEXION on ettevõtte esimene ainulaadse Y-disainiga CLAASi mudel, mis on saanud sellise au osaliseks,” teatas Alain Blind, kes vastutab CLAASi disaini eest. „Y-disaini on kasutatud kõikides uutes iseliikuvates CLAASi masinates ning see kehastab dünaamilisust ja jõudu”.

See oli esimene kord, kui CLAASi tööstusliku disaini meeskond esitas taotluse auhinnale kandideerimiseks ja võitis kohe mitte lihtsalt auhinna, vaid kuldauhinna. iF GOLD AWARD on võistluse eriline lisaauhind, mis antakse toodetele, mis on tunnustatud disaineritest ja ettevõtjatest koosneva žürii arvates eriti muljetavaldavad. Kuldauhinna pälvisid 1500 võitjast ainult 75. Seega sümboliseerib see auhind silmapaistvaid disainialaseid saavutusi ja uuendusi.

 

iF DESIGN AWARD on maailmakuulus disainiauhind, mis antakse igal aastal valitud tööstustoodetele alates 1953. aastast. Sel aastal kandideeris auhinnale üle 7 000 toote enam kui 50 riigist.

Thomas Wagner (vasakul) ja Alain Blind võtsid vastu LEXION kombainile antud iF Design Award auhinna.