Me rakendame enda ja kolmandast osalisest teenusepakkujate (nt Google Analyticsi) küpsiseid, et lihtsustada meie veebilehtede kasutamist ning paremini kohandada sisu Teie huvide järgi. Meie veebilehtede kasutamise jätkamine aktiveerib ainult need küpsised, mis on vajalikud tehnilistel põhjustel; nõustumine tähendab seda, et aktiveeritakse kõik küpsised (sh turundusküpsised). Teie nõusolek on vabatahtlik ja seda saab igal ajal tulevase mõjuga tagasi võtta.

Lisateabe saamiseks vaadake meie privaatsusavaldust.

Aktsepteerima

Pressiteade

CLAAS ALUSTAB KOOSTÖÖD IDUFIRMAGA E-FARM.COM

CLAAS on sõlminud koostöölepingu veebipõhise kasutatud masinate müügiplatvormiga E-FARM.COM. Hamburgist pärit idufirma kaardistab kasutatud põllutöömasinate turustusprotsessi terves ulatuses.

Dünaamilisus tuleb säilitada

E-FARM.COM turustab oma veebiplatvormil kasutatud põllutöömasinaid ning kaardistab läbipaistvalt ja tõhusalt kogu protsessiahela. See ulatub klientide nõustamisest ja ostmisest kuni transpordi ja kohaletoimetamiseni. Platvorm teeb tehingute töötlemise klientide ja jaemüüjate jaoks lihtsaks, millest on palju kasu eelkõige rahvusvaheliste tehingute puhul.

Tänu sellisele koostööle saab CLAAS pakkuda jaemüüjatele suurepärase võimaluse leida tulevikus uusi turge ja kliendigruppe ning muuta müügiprotsessi professionaalsemaks ja kiiremaks tehnoloogilise toe abil. See loob kaubamärkidest sõltumatule põllutöömasinate sektorile uue turundusvõimaluse.

„Tegime teadliku otsuse investeerida vähemusosalusse, et säilitada noore alustava ettevõtte julget vaimu ja dünaamilisust. Soovime ka edaspidi investeerida põllumajandustehnoloogia valdkonna innovaatilistesse ideedesse ja luua tulevikus endale idufirmade portfoolio," räägib CLAASi tegevjuht Thomas Böck.

 

Pädev tegija kasutatud masinate valdkonnas

CLAAS on aastaid tegelenud kasutatud masinate professionaalse turundamisega. Ettevõte pakub oma FIRST CLAAS USED keskustes Saksamaal, Prantsusmaal ja Poolas laia valikut kvaliteetseid kasutatud masinaid. FIRST CLAAS USED klassifikatsioon näitab läbipaistvalt masinate seisukorda ja tagab usaldusväärse valikuprotsessi.

Teenus sisaldab masinate rentimist ja vana masina vahetamist allahindlusega uue vastu. CLAAS pakub oma kasutatud masinate keskustes ka teiste tootjate põllumajandustehnikat.

Koostöö müügipartneritega on CLAASi eduloos alati olulist rolli mänginud.

Teave CLAASi kohta

CLAAS (www.claas-group.com) on 1913. aastal asutatud pereäri ja üks maailma juhtiv põllumajandusmasinate tootja. Ettevõtte peakorter asub Saksamaal Nordrhein-Westfaleni liidumaal Harsewinkeli linnas. CLAAS on Euroopas teraviljakombainide turu liider. Ettevõte hoiab juhtpositsiooni ka globaalsel iseliikuvate söödakombainide turul. Lisaks on põllumajandustehnika ülemaailmse edetabeli tipus CLAASi traktorid, põllumajanduspressid ja rohumaa koristusmasinad. Ettevõtte tootevalikusse kuulub ka uudne põllumajanduse infotehnoloogia. CLAAS annab kogu maailmas tööd enam kui 11 000 inimesele ja 2018. majandusaastal oli ettevõtte käive 3,8 miljardit eurot.