Me rakendame enda ja kolmandast osalisest teenusepakkujate (nt Google Analyticsi) küpsiseid, et lihtsustada meie veebilehtede kasutamist ning paremini kohandada sisu Teie huvide järgi. Meie veebilehtede kasutamise jätkamine aktiveerib ainult need küpsised, mis on vajalikud tehnilistel põhjustel; nõustumine tähendab seda, et aktiveeritakse kõik küpsised (sh turundusküpsised). Teie nõusolek on vabatahtlik ja seda saab igal ajal tulevase mõjuga tagasi võtta.

Lisateabe saamiseks vaadake meie privaatsusavaldust.

Aktsepteerima

Pressiteade

AXION 900 TERRA TRAC saadaval kahe mudelina

Hannover, 2019. a november, pärast prototüübi esitlemist messil Agritechnica 2017, toob CLAAS 2020. aastal müügile kaks mudelit oma ainulaadsete täisvedrustusega poolroomiktraktorite tootesarjast – 960 TERRA TRAC ja 930 TERRA TRAC.  

AXION 900 TERRA TRAC - esimene poolroomiktraktor, millel on täisvedrustus

CLAAS esitleb traktoreid AXION 960 TERRA TRAC (445 hj/327 kW) ja AXION 930 TERRA TRAC (355 hj/261 kW) – esimesed täisvedrustusega poolroomiktraktorid. Peamiseks uuenduseks on vedrustusega roomikusüsteemi TERRA TRAC lisamine, mis põhineb tehnoloogial, mida CLAAS on kombainidel kasutanud juba rohkem kui 20 aastat. TERRA TRAC-iga varustatud poolroomiktraktori kontseptsioon pakub suurt paindlikkust. See annab traktorile suure veojõu pinnasest või maastikust olenemata ning võimaldab samal ajal järelveetavate või haagisseadmete kasutamist väga aeglastel töökiirustel.

Oma vedrustatud roomikute ja vedrustatud esisillaga ühendab AXION 900 TERRA TRAC roomiktraktori veojõu ja pinnasekaitse eelised standardtraktori mugavusega. Tänu tugirullikute eraldi vedrustusele tagab TERRA TRAC-i roomiksüsteem alati optimaalse kontakti maapinnaga ja maksimaalse kontaktpinna. See muudab liikumise AXION 900 TERRA TRAC-iga mugavaks ja tõhusaks nii maanteel kui ka põllul isegi suurtel kiirustel (kuni 40 km/h). 

Roomikud on juhtimisabisse täielikult integreeritud 

AXION-i tagasild on TERRA TRAC roomikute paigaldamiseks spetsiaalselt kohandatud. Tagumisi rattaid toetava silla kaitselehtri asemele on paigaldatud spetsiaalsed TERRA TRAC-i toed. Need toed ühtlustavad kõrgusvahe, võimaldavad pendelliikumist vahemikuks 23° ja kaitsevad veovõlli. Et neid saaks traktoritel kasutada, on TERRA TRAC roomikud spetsiaalselt kohandatud raskete veotööde nõuetele; roomikute sees olevat ülekannet on tugevdatud suurema pöördemomendi edastamiseks ja veoratas on suuremaks tehtud. Veoratta spetsiaalselt ehitatud hõõrdeplokid kannavad veojõud usaldusväärselt roomikulindile ja tagavad samal ajal kontaktpindade põhjaliku isepuhastuvuse.

Tänu arukale juhtimiskontrollile saab roomikutega teha kitsaid pöördemanöövreid. Juht saab roolimehhanismi kasutusulatuse reguleerimiseks aktiveerida CEBIS-es juhtimisabi. 

Neli roomikulaiust, mille välislaius on väiksem kui kolm meetrit 

AXION 900 TERRA TRAC on saadaval roomikulaiustega 18 tolli (457 mm), 25 tolli (635 mm), 29 tolli (735 mm) ja 35 tolli (890 mm). Kõigi nelja roomikulaiuse korral jääb traktori välislaius kolme meetri piiridesse. AXION TERRA TRAC-i töökaal on 16,5 tonni. Kui sõiduki lubatud täismass on 22 tonni, annab see kandevõimeks 5,5 tonni.

TERRA TRAC roomikutega on võimalik reguleerida traktori kliirensit. CEBIS-es saab väga lihtsalt seadistada erinevaid kõrgusi vahemikus 120 mm. See võimaldab näiteks haakeseadme veopunkti reguleerida optimaalsesse asendisse haakepunkti kõrgusest kõrgemale.

Lisaks TERRA TRAC roomikute integreerimisele on CLAAS muutnud ka kütusepaagi ehitust ja asukohta. Paagi maht on nüüd 860 liitrit, mis sobib ideaalselt pikkadeks tööpäevadeks.

Teave CLAAS-i kohta 

CLAAS (www.claas-group.com) on 1913. aastal asutatud perefirma ja üks maailma juhtivamaid põllumajandusmasinate tootjaid. Firma, mille peakontor asub Westfaleni liidumaal Harsewinkelis, on kombainide turuliider Euroopas. CLAAS on maailmaturul veel ühe suure tooterühma liider: iseliikuvad söödakombainid. CLAAS on ülemaailmse põllumajandustehnoloogia tipptegija oma traktorite, samuti põllumajanduspresside ja rohumaade koristusmasinatega. Veel hõlmab selle ettevõtte tooteportfell tänapäevast põllumajanduslikku infotehnoloogiat. CLAAS annab tööd enam kui 11 000 töötajale üle kogu maailma ja firma 2018. aasta käive oli 3,8 miljardit eurot.