Kui valite „Aktsepteerin“, siis kasutame küpsiseid, mis ei ole tehniliselt vajalikud (ka kolmandate isikute küpsiseid) selleks, et meie veebipakkumised oleks kasutajasõbralikud ning et me saaksime oma teenindust parandada ja veel enam Teie huvide järgi kohandada. Te saate oma nõusoleku igal ajal siin tagasi võtta. Tehniliselt vajalikke küpsiseid kasutame ka juhul, kui Te ei vali „Aktsepteerin“.

Selleks et jälgida Teie kasutajakäitumist, rakendab CLAAS ka Google Analyticsit. Google töötleb Teie kasutusandmeid, et jagada CLAASile anonüümset kasutajakäitumise statistikat. Google kasutab Teie andmeid ka mis tahes otstarbel (nt profiilide moodustamine) ning liidab Teie andmed teiste allikate andmetele. Google säilitab Teie andmeid vajaduse korral väljaspool Euroopa Liitu, näiteks USA-s Google LLC kaudu. Nii Google’il kui ka riigiasutustel on nendele andmetele juurdepääs.  

Lisateabe saamiseks vaadake meie andmekaitseinfot.

Aktsepteerima

Liisinguperioodi eripakkumine

10+10+10 liisingupakkumineLiisinguperioodi eripakkumine kehtib CLAASi traktorite ja kombainide finantseerimisel mille leping sõlmitakse hiljemalt 30.09.2020.

  • 10% sissemakse
  • 10 aastat liisinguperiood kombainidele ja 8 aastat traktoritele
  • 10% jääk


Kampaania korraldajal on õigus ühepoolselt muuta käesoleva kampaania tingimusi. Kampaania tingimused kehtivad ainult juriidilistele isikutele.

Finantsteenuse pakkujaks on SIA UniCredit Leasing Eesti filiaal. Tutvuge liisingutingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Küsige personaalne pakkumine oma piirkonna müügiesindajalt.