Me rakendame enda ja kolmandast osalisest teenusepakkujate (nt Google Analyticsi) küpsiseid, et lihtsustada meie veebilehtede kasutamist ning paremini kohandada sisu Teie huvide järgi. Meie veebilehtede kasutamise jätkamine aktiveerib ainult need küpsised, mis on vajalikud tehnilistel põhjustel; nõustumine tähendab seda, et aktiveeritakse kõik küpsised (sh turundusküpsised). Teie nõusolek on vabatahtlik ja seda saab igal ajal tulevase mõjuga tagasi võtta.

Lisateabe saamiseks vaadake meie privaatsusavaldust.

Aktsepteerima

Pressiteade

CLAAS taasalustas tavapärase koristustehnoloogia ja traktorite seeriatootmisega

 CLAAS alustas esmaspäeval taas koristustehnoloogia ja traktorite tavapärase seeriatootmisega Harsewinkelis (Saksamaal), Le Mansis (Prantsusmaal) ja Törökszentmiklóses (Ungaris).

Le Mans

Sellega lõpeb intensiivne ettevalmistusetapp, mis hõlmas tervisekaitse analüüse ja vajalike ennetusmeetmete määratlemist. Planeerimisetapis võtsid ostuosakonnad ühendust kõigi vajalike riigisiseste ja rahvusvaheliste tarnijatega. Samuti suurendati lühikese etteteatamisega laovarusid.

 

„Praegusel ajal on meie mõtted peamiselt nende töötajate ja riikide juures, keda pandeemia mõjutas tugevalt ja siiani veel mõjutab. Seetõttu on meil hea meel olla lootuskiireks, tavapärase seeriatootmise käivitamisega meie neljas suuremas tootmiskohas“, selgitas CLAASi tegevjuht Thomas Böck.

Metz

Rahvusvaheline olukord on siiski muutlik. Tootmine Gaomi (Hiina) tehases on paari viimse nädala jooksul suures osas normaliseerunud, samas kui Omaha (USA), Krasnodari (Venemaa) ning Paderborni, Disseni ja Bad Saulgau (kõik Saksamaal) tehaseid on pandeemia mõjutanud ajutiselt või mõnel juhul üldse mitte. Indias, Chandigarhis on olukord teine; seal on poliitiliste otsuste tulemusel tootmine peatatud.

Törökszentmiklós

Teave CLAASi kohta

CLAAS (www.claas-gruppe.com) on 1913. aastal asutatud perefirma ning üks maailma juhtivaid põllumajandustehnoloogia pakkujaid. Ettevõte, mille peakontor asub Harsewinkelis Saksamaal, on kombainide turuliider Euroopas. .Samuti on ettevõte iseliikuvate söödahekseldite turuliider maailmas.  Lisaks on põllumajandustehnika ülemaailmse edetabeli tipus CLAASi traktorid, põllumajanduspressid ja heinakoristusmasinad. Meie tooteportfellis on esindatud ka uusim põllumajanduse infotehnoloogia. CLAAS annab üle maailma tööd enam kui 11 400 inimesele ja ettevõtte käive oli 2019. majandusaastal 3,8 miljardit eurot.