Me rakendame enda ja kolmandast osalisest teenusepakkujate (nt Google Analyticsi) küpsiseid, et lihtsustada meie veebilehtede kasutamist ning paremini kohandada sisu Teie huvide järgi. Meie veebilehtede kasutamise jätkamine aktiveerib ainult need küpsised, mis on vajalikud tehnilistel põhjustel; nõustumine tähendab seda, et aktiveeritakse kõik küpsised (sh turundusküpsised). Teie nõusolek on vabatahtlik ja seda saab igal ajal tulevase mõjuga tagasi võtta.

Lisateabe saamiseks vaadake meie privaatsusavaldust.

Aktsepteerima

Ettevõttest

Konekesko on põllumajandustehnika, ehitus- ja metsamasinate müügile ja müügijärgsele teenindamisele spetsialiseerunud teenindusettevõte. 

Konekesko suurim tooteliin müügikäibe poolest on põllumajandustehnika. Tuntuimad Konekesko poolt esindatavad põllumajandusmasinad on Claas kombainid. Balti riikides esindab Konekesko ka Claas traktoreid ja muud põllumajandustehnikat (sh Lemken ja Umega).

Ehitusmasinate tooteliinis esindab Konekesko Kobelco roomik- ning Kubota miniekskavaatoreid ja väikelaadureid. Tõsteseadmetest kuuluvad meie tooteportfelli Sennebogen materjalikäsitlusmasinad.

Balti riikides esindab Konekesko Ponsse metsatehnikat ja Atlas Copco teetöömasinaid.

Lisaks mitmekesisele tootevalikule pakub Konekesko oma klientidele asjatundlikku müügijärgset teenindust ja remonti ning paindlikke lahendusi finantseerimisel.

Pakume oma klientidele maailma juhtivate masinatootjate efektiivseid ja kasumlikke masinalahendusi koos turu parima varuosa- ning hooldusteenusega.

Konekesko Eesti AS masinakeskused asuvad Jüris, Mäekülas ja Tartus.