Kui valite „Aktsepteerin“, siis kasutame küpsiseid, mis ei ole tehniliselt vajalikud (ka kolmandate isikute küpsiseid) selleks, et meie veebipakkumised oleks kasutajasõbralikud ning et me saaksime oma teenindust parandada ja veel enam Teie huvide järgi kohandada. Te saate oma nõusoleku igal ajal siin tagasi võtta. Tehniliselt vajalikke küpsiseid kasutame ka juhul, kui Te ei vali „Aktsepteerin“.

Selleks et jälgida Teie kasutajakäitumist, rakendab CLAAS ka Google Analyticsit. Google töötleb Teie kasutusandmeid, et jagada CLAASile anonüümset kasutajakäitumise statistikat. Google kasutab Teie andmeid ka mis tahes otstarbel (nt profiilide moodustamine) ning liidab Teie andmed teiste allikate andmetele. Google säilitab Teie andmeid vajaduse korral väljaspool Euroopa Liitu, näiteks USA-s Google LLC kaudu. Nii Google’il kui ka riigiasutustel on nendele andmetele juurdepääs.  

Lisateabe saamiseks vaadake meie andmekaitseinfot.

Aktsepteerima

Ettevõttest

Konekesko on põllumajandustehnika, ehitus- ja metsamasinate müügile ja müügijärgsele teenindamisele spetsialiseerunud teenindusettevõte. 

Konekesko suurim tooteliin müügikäibe poolest on põllumajandustehnika. Tuntuimad Konekesko poolt esindatavad põllumajandusmasinad on Claas kombainid. Balti riikides esindab Konekesko ka Claas traktoreid ja muud põllumajandustehnikat (sh Lemken ja Umega).

Ehitusmasinate tooteliinis esindab Konekesko Kobelco roomik- ning Kubota miniekskavaatoreid ja väikelaadureid. Tõsteseadmetest kuuluvad meie tooteportfelli Sennebogen materjalikäsitlusmasinad.

Balti riikides esindab Konekesko Ponsse metsatehnikat ja Atlas Copco teetöömasinaid.

Lisaks mitmekesisele tootevalikule pakub Konekesko oma klientidele asjatundlikku müügijärgset teenindust ja remonti ning paindlikke lahendusi finantseerimisel.

Pakume oma klientidele maailma juhtivate masinatootjate efektiivseid ja kasumlikke masinalahendusi koos turu parima varuosa- ning hooldusteenusega.

Konekesko Eesti AS masinakeskused asuvad Jüris, Mäekülas ja Tartus.